Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Piotrków Trybunalski

EGZAMINY dla kandydatów do uzyskania podstawowych uprawnień do wykonywania polowania

ZO PZŁ w Piotrkowie Tryb. informuje, iż egzaminy dla kandydatów do uzyskania podstawowych uprawnień do wykonywania polowania zostaną przeprowadzone w następujących terminach:

  • PISEMNY TEST WYBORU –  15 grudnia 2022 (czwartek)godz. 8.00 sala szkoleniowa ZO PZŁ Piotrków Tryb., ul. Wierzejska 100
  • EGZAMIN USTNY –  15 grudnia 2022 (czwartek), od godz. 10.15 sala szkoleniowa ZO PZŁ Piotrków Tryb., ul. Wierzejska 100
  • SPRAWDZIAN STRZELECKI – 16 grudnia 2022 (piątek), godz. 9.00 strzelnica ZO PZŁ Piotrków Tryb., ul. Wierzejska 100,

Do egzaminu przystąpić mogą osoby, które ukończyły szkolenie w roku 2022 i w latach wcześniejszych i dotychczas nie przystępowały w ogóle do egzaminu.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do egzaminu prosimy o kontakt z biurem ZO pod nr tel (44) 646 43 76 oraz niezwłoczne uzupełnienie brakujących dokumentów.

Zgodnie z §6 pkt 1 „Instrukcji szkolenia i egzaminowania w Polskim Związku Łowieckim kandydatów do uzyskania podstawowych, selekcjonerskich i sokolniczych uprawnień do wykonywania polowania oraz powoływania i wynagradzania wykładowców” (zał. nr 1 do Uchwały NRŁ nr 52/2022 z dn. 20.04.2022) zaleca się, aby na egzaminie ustnym na podstawowe uprawnienia do wykonywania polowania był obecny, jako obserwator, opiekun przystępującego do egzaminu stażysty.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ŚRODOWISKA  z dn. 28 grudnia 2009 w sprawie uprawnień do wykonywania polowania

 

O terminach egzaminów poprawkowych dla kandydatów do uzyskania podstawowych uprawnień do wykonywania polowania poinformujemy w późniejszym terminie.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱