Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Koła Łowieckie

Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 1 ” Bielik ” Baby180ul. Zwierzyniec 5a, 97-320 Wolbórz kolo.bielik1948@gmail.comGrzegorz Jaśki – prezes
Grzegorz Dylewski – łowczy
Wojciech Jedyk – podłowczy
Klaudia Gajda – p.o. sekretarz
Anita Jaros – Skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 2 ” Wrzos ” Bełchatów203ul. Kaczkowskiego 71, 97 – 400 BełchatówKrzysztof Rybak – prezes
Jerzy Stefanek – łowczy
Krzysztof Sałaciński – sekretarz
Tomas Zgid – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 3 ” Jeleń ” Bełchatów178, 228ul. Pabianicka 98B, 97 – 400 Bełchatów

Jan Stępień – prezes
Jerzy Błaszczyk -podłowczy
Tomasz Stawski – sekretarz
Rafał Lipiński – skarbnik

Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 4 ” Darz Bór ” Bełchatów229Łękawa 62, 97 – 400 BełchatówPaweł Roczek – prezes
Krzysztof Warcholiński – łowczy
Marcin Stelmaszczyk – sekretarz
Grzegorz Krasiński – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 5 ” Gospodarz ” Będków179ul. Pszczyńska 9, 92 – 013 ŁódźLeon Fortak – prezes
Tomasz Śniegula – łowczy
Paweł Bakliński – sekretarz
Bartłomiej Kurek – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 7 ” Dzik ” Gorzkowice274ul. Targowa 10D m. 5, 97 – 300 Piotrków TrybunalskiKrzysztof Dybała -prezes
Krzysztof Jachimczak – łowczy
Jan Kobędza – podłowczy
Andrzej Pałubski – sekretarz
Julita Siatkowska – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 8 ” Grabica ” Rusociny176ul. Centralna 145, 95 – 030 Starowa Góra pzlgrabica@gmail.comWojciech Ostrowski -prezes
Sławomir Wojna – łowczy
Łukasz Węglarski – sekretarz po.
Jacek Brzezowski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 9 ” Przepiórka ” Inowłódz167Zarzęcin 59, 26-341 Mniszków
kolonr9przepiorka@wp.pl
Wiesław Biskupiak – prezes
Cezary Dyńda – łowczy
Dominika Dąbrowicz – sekretarz
Patryk Stępniak – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 10 ” Bażant ” Kleszczów227Strobin 10A, 98 – 313 KonopnicaKazimierz Wojciechowski – prezes
Grzegorz Kozubowicz – łowczy
Jarosław Tarkowski – sekretarz
Aleksander Kudelski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 12 ” Kuropatwa ” Rokiciny159Popielawy 159, 97 – 221 RokicinyTomasz Płeska – prezes
Wiesław Matera – łowczy
Sylwester Bąbel – sekretarz
Cezary Wochna – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 13 ” Drop ” Niewiadów161ul. Tomaszowska 22, 97 – 225 Ujazd

Włodzimierz Jabłoński – prezes
Piotr Pardyka – łowczy
Ewelina Lenarcik – sekretarz
Stanisław Krzysztofik – skarbnik

Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 14 ” Szarak ” Nowa Wieś245, 269Stanisławów 19, 98 – 338 SulmierzyceJózef Kopka – prezes
Grzegorz Gaik – wiceprezes
Tomasz Grzesiak – łowczy
Artur Kokosiński – sekretarz
Szymon Serwa – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 15 ” Knieja” Opoczno212, 213ul. Piotrkowska 165A, 26 – 300 OpocznoHenryk Zajęcki – prezes
Wojciech Chudzicki – łowczy
Bogumił Kurkowski – sekretarz
Arkadiusz Łągiewski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 16 ” Kuropatwa ” Opoczno210ul. Jana Pawła II 17 C, 26 – 332 Sławno kolokuropatwa16@wp.plMarcin Staciwa – prezes
Marcin Bogusławski – łowczy
Bartłomiej Rychliński – sekretarz
Mariusz Koziarski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 17 ” Bażant ” Opoczno211, 253ul. Kolberga 2, 26 – 300 Opoczno 17.bazant@gmail.comDobiesław Kaczuba – prezes
Władysław Bogusz – łowczy
Kocemba Kamil – podłowczy
Paweł Szymczak – sekretarz
Przemysław Kokot – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 18 ” Racjonalnego Łowiectwa ” Borowa231Skrytka pocztowa nr 121, 97 – 300 Piotrków TrybunalskiPiotr Nowak – prezes
Piotr Kąkol – łowczy
Mariusz Bąbol – sekretarz
Łukasz Robak – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 19 ” Koliber ” Kłudzice205ul. Łanowa 12, 97 – 300 Piotrków Trybunalski kontakt@klkoliber.plWaldemar Sendalski – prezes
Tomasz Sąciński – łowczy
Łukasz Sierant-Oliwa – sekretarz
Bartosz Wzorek – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 20 ” Sokół ” Bełchatów232, 246ul. Św. Barbary 3/8, 97 – 400 Bełchatów kl20sokol@op.plKarol Kaczmarski – prezes
Jacek Katarasiński – wiceprezes
Marek Fornalczyk – łowczy
Marek Woźniak – sekretarz
Marcin Chodak – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 21 ” Odyniec ” Piotrków Tryb. kolo.odyniec21@onet.pl247, 250Żuchowice 26, 97-350 GorzkowiceZbigniew Mastalerz – prezes
Kamil Białas – łowczy
Jacek Misztela – podłowczy
Michał Loręcki – sekretarz
Adam Kruszyński – skarbnik
Koło ŁowieckiePrezesŁowczySkarbnikSekretarz
„Darz Bór” Piotrków Tryb.Szafnicki WojciechBajerowski ŁukaszSkrzek MichałSkrzek Marcin

 

Adres:

koło łowieckienazwa kołaulicamiasto
Koło Łowieckie nr 22„Darz Bór” Piotrków Tryb.ul. Skłodowskiej – Curie 1197 – 300 Piotrków Trybunalski
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 23 ” Cyranka ” Piotrków Tryb.206, 248Os. Dolnośląskie 333 m. 60, 97 – 400 BełchatówRyszard Wędzonka – prezes
Bartosz Wzorek – łowczy
Zdzisław Chamczyk – sekretarz
Grzegorz Gdula – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 24 ” Orzeł ” Piotrków Tryb.204ul. Słowackiego 150/152 m. 39, 97 – 300 Piotrków Trybunalskip.o. Witold Skrodzki – prezes
Jarosław Antosik – podłowczy
Damian Wypych – sekretarz
Tomasz Tyliński – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 25 ” Łoś ” Przedbórz276Jabłonna 1B, 97 – 570 Przedbórz kl_los25_przedborz@op.plPiotr Dobrowolski -prezes
Michał Warzyński – łowczy
Wojciech Gaj – sekretarz
Tomasz Kaźmierski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 26 ” Hubert ” Radomsko285, 295Huta Drewniana 12A, 97 – 524 Kobiele WielkieRafał Robaszek – prezes
Leszek Smędzik – łowczy
Ryszard Stępień – sekretarz
Krzysztof Siwko – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 27 ” Ponowa ” Radomsko249Oleśnik 22a, 97 – 400 BełchatówWładysław Nowak – prezes
Zdzisław Kuźnicki – łowczy
Sebastian Woszczyk – sekretarz
Waldemar Gładysz – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 28 ” Czajka ” Radomsko271Kietlin, ul. Radomszczańska 21, 97 – 500 RadomskoTomasz Łęski -prezes
Kowalczyk Adam – łowczy
Jerzy Gorzędowski – sekretarz
Wojciech Nita – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 29 ” Jastrząb ” Radomsko270, 280, 282ul. Jagiellońska 6/3, 97 – 500 RadomskoWłodzimierz Nicpan -prezes
Michał Barda – łowczy
Mariusz Bieliński – podłowczy
Waldemar Mielczarkowski – podłowczy
Michał Chodkowski – sekretarz
Adam Kołodziejski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 30 ” Leśnik ” Piotrków Tryb.181ul. Rodziny Rajkowskich 31, 97 – 300 Piotrków Trybunalski kllesnik30@onet.plPiotr Misztela -prezes
Hubert Smólski – łowczy
Michał Kwiatkowski – sekretarz
Michał Skrzek – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 31 ” Bażant ” Radomsko284, 290ul. M. Dąbrowskiej 95, 97 – 500 RadomskoPiotr Kolary – prezes
Stefan Gryglewski – łowczy
Tomasz Popiołek – sekretarz
Eryk Kowalski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 32 ” Knieja” Radomsko283Lipie 11, 97 – 500 RadomskoJanusz Kędra – prezes
Cezary Karoń – łowczy
Krzysztof Bartosik – sekretarz
Antoni Szłyk – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 33 ” Puchacz ” Ręczno251Wola Przedborska 4b, 97- 570 Przedbórz puchaczreczno@gmail.comGaj Grzegorz -prezes
Eryk Stefański – v-ce prezes
Andrzej Krakowiak – łowczy
Michał Gaj – sekretarz
Robert Ślązak – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 34 ” Łowiec ” Radomsko289ul. Ogrodowa 26, 42 – 282 KruszynaAdam Kasprzyk – prezes
Ireneusz Krzemiński – łowczy
Mariusz Krok – sekretarz
Adrian Radecki – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 35 ” Sokół ” Wielgomłyny292ul. Turystyczna 9, 97 – 524 Kobiele WielkieJerzy Zięba – prezes
Andrzej Stępień – łowczy
Tomasz Kowalczyk – sekretarz
Jerzy Nowicki – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 37 ” Bażant ” Spała188ul. Modra 6, 97 – 400 BełchatówMichał Osiński – prezes
Hubert Osiński – łowczy
Wojciech Maciejewski – sekretarz
Rafał Suszyński – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 38 ” Skarbek ” Bełchatów286ul. Jagiellońska 59, 97 – 500 RadomskoRoman Gogacz – prezes
Grzegorz Sitek – łowczy
Zbigniew Nieznański – podłowczy
Eugeniusz Gaik – sekretarz
Andrzej Niemczyk – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 39 ” Błękitne Źródła ” Tomaszów Maz.183, 184ul. Jana Pawła II 68, 97 – 200 Tomaszów Maz. k.l.blekitnezrodla@gmail.comMarian Mencfel -prezes
Jacek Smyk – łowczy
Tomasz Sąciński – podłowczy
Małgorzata Nurczyńska – sekretarz
Bożena Bury – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 40 ” Borsuk ” Tomaszów Maz.163, 185ul. Kalinowa 14, 97 – 200 Tomaszów Maz.Marcin Wawrzyńczyk – prezes
Maciej Wołek – łowczy
Damian Pająk – podłowczy
Jerzy Matysiak – sekretarz
Tomasz Milczarek – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Wojskowe Koło Łowieckie nr 41 ” Hubal ” Tomaszów Maz.162, 164ul. Dzieci Polskich 39 m. 33, 97 – 200 Tomaszów Maz.Waldemar Komenda -prezes
Paweł Kubacki – łowczy
Tadeusz Zimnicki – podłowczy
Andrzej Zuchowicz – sekretarz
Bogusław Krajewski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 43 ” Szarak ” Wola Grzymalina230ul. Sportowa 5, 97 – 410 Kleszczów koloszarak43@gmail.comRyszard Szymczyk -prezes
Leszek Sobaniec – łowczy
Zbigniew Treściński – sekretarz
Jan Norman – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 44 ” Matecznik ” Zelów174Podlesie 52, 97 – 425 ZelówHenryk Szajbler – prezes
Krzysztof Fiks – łowczy
Jerzy Semaszczuk – sekretarz
Piotr Zochniak – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 45 ” Szarak ” Tomaszów Maz.182, 209ul. Strzelecka 15 m. 15, 97 – 200 Tomaszów Maz. kl45szarak@gmail.comPiotr Dębowski – prezes
Grzegorz Dębowski – łowczy
Arkadiusz Orzeszek – sekretarz
Ryszard Pawlik – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 46 ” Daniel ” Tomaszów Maz.207, 235ul. Łozińskiego 3, 97 – 200 Tomaszów Maz.Czesław Opiński -prezes
Andrzej Fert – łowczy
p.o Andrzej Fert – sekretarz p.o
Czesław Opiński – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 47 ” Leśnik ” Przedbórz288Brzostek 22, 97 – 570 PrzedbórzRadosław Błaszczyk -prezes
Bogdan Osiecki – łowczy
Maciej Radomski – sekretarz
Karol Pietruszka – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 48 ” Bór ” Radomsko291Stobiecko Szlacheckie 52, 97 – 561 ŁadziceSławomir Stramski -prezes
Karol Zięba – łowczy
Robert Kępa – sekretarz
Dariusz Makowski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 49 ” Hubert ” Drużbice175Lubanów 8A, 97-306 GrabicaMarcin Łagiewski – prezes
Tomasz Bajer – łowczy
Marcin Jagusiak – podłowczy
Dariusz Truszczak – sekretarz
Beata Lisiak – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 50 ” Lubonie ” Przedbórz275ul. Pocztowa 8/3, 97 – 570 Przedbórz lubonie50@op.plZbigniew Molasy – prezes
Adam Badura – łowczy
Eugeniusz Klaus – podłowczy
Piotr Świech – sekretarz
Rafał Korpas – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 52 ” Cietrzew ” Masłowice273Krery 1, 97 – 515 Masłowice cietrzew52@o2.plMichał Brewczyński – prezes
Paweł Ciapiński – łowczy
Rafał Szymankiewicz – sekretarz
Grzegorz Bernacki – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 53 ” Żubr ” Siemkowice262ul. Wierzbowa 18, 98 – 354 SiemkowiceJarosław Raszewski – prezes
Ryszard Muszyński – łowczy
Jarosław Kucharski – sekretarz
Paweł Korbaczyński – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 54 ” Sarna ” Działoszyn263ul. Mickiewicza 26, 98 – 355 DziałoszynRoman Żuberek – prezes
Piotr Korkus – łowczy
Krzysztof Kiejnich – sekretarz
Michał Kałwak – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 55 ” Bażant ” Działoszyn261Szczyty Las 8, 98 – 355 DziałoszynMichał Leszczyk – prezes
Mirosław Cieśla – łowczy
Waldemar Ryba – sekretarz
Karol Błasiak – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 56 ” Kuropatwa ” Rusiec225ul. Wieluńska 8, 97 – 438 RusiecPrzemysław Fiuk – prezes
Adam Studziński – łowczy
Romuald Wełna – sekretarz
Marek Buczyniak – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 57 ” Gerlach ” Drzewica193ul. J. Słowackiego 37, 26 – 340 DrzewicaAndrzej Sołtysiak -prezes
Tomasz Kowalczyk – łowczy
Ireneusz Będkowski -sekretarz
Mariusz Winecki – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 58 ” Cietrzew ” Gidle294ul. Reymonta 31, 97 – 500 RadomskoArtur Jurek – prezes
Arkadiusz Choróbski – łowczy
Mariusz Jędrzejczyk – sekretarz
Maciej Rudek – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 59 ” Cyranka ” Pajęczno244ul. Częstochowska 44, 98 – 330 PajęcznoKrzysztof Garus – prezes
Tadeusz Randak – łowczy
Mieczysław Jasiak – sekretarz
Krzysztof Krawczyk – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 60″ Nad Wartą ” Pajęczno267ul. Jodłowa 1, 98 – 330 PajęcznoJerzy Zając – prezes
Andrzej Rajtarski – łowczy
Rafał Rajtarski – sekretarz
Paweł Posmyk – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 61 ” Przepiórka ” Żytno299Wygoda 12a, 97 – 540 GidleJan Grabowski – prezes
Waldemar Szymczyk – łowczy
Włodzimierz Młynarczyk – sekretarz
Tadeusz Chaś – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 62 ” Słonka ” Gidle293Katarzynów 5, 97-524 Kobiele Wielkie kl.slonka.gidle@gmail.comCezary Buss – prezes
Seweryn Pawełczak – łowczy
Kamil Antosiewicz – sekretarz
Arkadiusz Mikulski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 63 ” Jeleń ” Silnica297ul. Słoneczna 23, 97 – 532 ŻytnoKrzysztof Sztark – prezes
Józef Łyczba – łowczy
Zbigniew Chmielewski – sekretarz
Mariusz Bus – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Wojskowe Koło Łowieckie nr 64 ” Dubelt ” Tomaszów Maz.186Jakubów 19A, 97 – 217 Lubochnia dubelt64@gmail.comTomasz Czechowski – prezes
Cezary Pełka – łowczy
Paweł Robak – sekretarz
Przepiórka Katarzyna – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 65 ” Jeleń ” Pszczółki201ul. Wrzosowa 1, 97 – 400 BełchatówAndrzej Wacławski – prezes
Żak Tomasz – łowczy
Jarosław Zając – sekretarz Paweł Budzanowski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 68 ” Energetyk ” Pieńki Laskowskie242Plac Legionów 8, skrytka pocztowa 57, 98 – 300 WieluńTeodora Hołysz -prezes
Mirosław Miśków – łowczy
Jacek Kostrzewa – podłowczy
Kamil Borczyk – sekretarz
Robert Urzyński – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 69 ” Jastrząb ” Sady298Annolesie 5A, 42-110 PopówTomasz Gurtman – prezes
Marcin Puczyński – łowczy
Robert Płonka – sekretarz
Bronisław Kołosowski – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 70 ” Krzyżówka” Strzemeszna PierwszaStrzemeszna Pierwsza 26, 97 – 216 CzerniewiceMaciej Nowak – prezes
Szczepan Małachowski – łowczy
Grzegorz Karwat – sekretarz
Przemysław Kaczmarek – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 71 „Basior” Annów165Komorów, ul. Zarzeczna 15, 97-200 Tomaszów MazowieckiJacek Sekuła – prezes
Michał Kaśkiewicz – łowczy
Michał Dziubek – sekretarz
Albert Strzelecki – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 72 „Jeleń” Białaczówul. Poniatowskiego 21, 26-307 BiałaczówPaweł Baran – prezes
Jacek Defratyka – łowczy
Maciej Połeć – sekretarz
Jan Podpłoński – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 73 „Myłkus” Piotrków Tryb.ul. Belzacka 122, 97-300 Piotrków Tryb.Józef Bednarz – prezes
Arkadiusz Sikorski – łowczy
Marek Dobiński – sekretarz
Jarosław Denys – skarbnik
Nazwa i numer koła łowieckiegoNr obwoduAdres kołaZarząd Koła
Koło Łowieckie nr 74 „Ostoja” RadomskoJankowice 103A, 97-561 ŁadziceRyszard Urbański -prezes
Tomasz Kisiołek – łowczy
Artur Grzybek – sekretarz
Radosław Telenga – skarbnik