Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Piotrków Trybunalski

Okręgowy Zjazd Delegatów

LPNazwisko i Imię, funkcja
1 Nowak Piotr – przewodniczący
2 Bogusławski Marcin– z-ca przewodniczącego Okręgowego Zjazdu Delegatów
3 Leszczyk Michał– z-ca przewodniczącego Okręgowego Zjazdu Delegatów
4 Stefanek Jerzy– z-ca przewodniczącego Okręgowego Zjazdu Delegatów
5 Skrodzki Witold– sekretarz
L.p.NazwiskoImię
1.AniołLeszek
2.AntosiewiczKamil
3.BaduraAdam
4.BajerTomasz
5.BanasiakTomasz
6.BardaMichał
7.BąbelSylwester
8.BiałasKamil
9.BielakowKarol
10.BłaszczykJerzy
11.BłaszczykRadosław
12.BłaszczykŁukasz
13.BłaszczykHubert
14.BogusławskiMarcin
15.BorysiewiczAndrzej
16.BuryBożena
17.ChudzickiWojciech
18.ChwalPrzemysław
19.CiapińskiDaniel
20.CywińskiRadosław
21.CzerwińskiDariusz
22.DąbrowskiMarian
23.DerekJacek
24.DomańskiMirosław
25.DziubekMichał
26.FiksKrzysztof
27.FiukPrzemysław
28.FornalczykMarek
29.GawlakTomasz
30.GrzesiakTomasz
31.GubkaKrzysztof
32.JackowskaAgnieszka
33.JackowskiRafał
34.JędrzejczykBartłomiej
35.KaśnickiBogdan
36.KędraRobert
37.KielanJerzy
38.KisiołekTomasz
39.KisiołekTomasz
40.KlekotkaDamian
41.KołodziejczykStanisław
42.KomendaWaldemar
43.KornackiMarcin
44.KościołekPatryk
45.KośkaFranciszek
46.KowalczykTomasz
47.KowalskiWojciech
48.KowalskiMarcin
49.KowalskiEryk
50.KrakowiakAndrzej
51.KrzemińskiIreneusz
52.KuźnickiZdzisław
53.LejkoJakub
54.LeszczykMichał
55.LewickiCelestyn
56.LisiakBeata
57.ŁataczMarek
58.ŁęskiTomasz
59.MałachowskiSzczepan
60.MastalerzZbigniew
61.MolasyZbigniew
62.NowakPiotr
63.OpalachZbigniew
64.OwczarskiDariusz
65.PająkKrzysztof
66.PecynaWiktor
67.PełkaCezary
68.PłonkaRobert
69.RajtarskiBłażej
70.RospędowskiDawid
71.RudekMaciej
72.SasinDamian
73.SącińskiTomasz
74.SiatkowskiŁukasz
75.SikorskiArkadiusz
76.SkrodzkiWitold
77.SkrzekZbigniew
78.SmólskiHubert
79.SmykJacek
80.SołtysLeon
81.StefanekJerzy
82.StępieńRyszard
83.StępieńJan
84.SzajblerHenryk
85.SzczepańskaVioletta
86.SzkatułaWojciech
87.SzokalskiSebastian
88.SzpakowskiJanusz
89.SztarkKrzysztof
90.ŚliwaHenryk
91.TaborskiTadeusz
92.TarkowskiJarosław
93.TreścińskiZbigniew
94.TrudzińskiHipolit
95.WawrzyńczykMarcin
96.WernerMarcin
97.WędzonkaRyszard
98.WojtaniaSzczepan
99.WzorekBartosz
100.Zaleski – ZeleAndrzej
101.ZawadkaAndrzej

 

LPNazwisko i Imię
1 Błaszczyk Radosław
2 Bury Bożena
3 Lisiak Beata
4 Matusiak Leszek
5Rudziński Jakub
LPNazwisko i Imię
1Skrzek Zbigniew – przewodniczący
2Cywiński Radosław
3Komenda Waldemar
4Nowak Piotr – sekretarz
5Pełka Cezary