Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Piotrków Trybunalski

Ocena prawidłowości odstrzału rogaczy

Informujemy, że ocena prawidłowości odstrzału rogaczy pozyskanych w sezonie 2023/24 odbędzie się w dniach 20 i 21 listopada 2023 roku (poniedziałek, wtorek) od godz. 8.00 do godz. 15.00 w siedzibie Zarządu Okręgowego PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wierzejska 100.

Komisja będzie pracowała w sposób następujący:

20 listopada 2023 (poniedziałek) dokona oceny prawidłowości odstrzału rogaczy pozyskanych przez koła łowieckie z powiatu opoczyńskiego, piotrkowskiego i tomaszowskiego.

21 listopada 2023 (wtorek) dokona oceny prawidłowości odstrzału rogaczy pozyskanych przez koła łowieckie z powiatu bełchatowskiego, pajęczańskiego i radomszczańskiego .

 

Zgodnie z zasadami postępowania przy ocenie prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej komisja dokonuje oceny spreparowanego trofeum łowieckiego (czaszka wraz z żuchwą) dostarczonego przez przedstawiciela dzierżawcy obwodu łowieckiego w dniu oceny, zaopatrzonego w metryczkę,  wraz z arkuszami oceny prawidłowości odstrzału wypełnionymi od rubryki 1 do 6 (pozostałe rubryki wypełnia powołana komisja).

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱