Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Piotrków Trybunalski

Egzaminy poprawkowe dla kandydatów do PZŁ i kandydatów na selekcjonerów zwierzyny płowej 2021

Szanowni Państwo,

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie Trybunalskim uprzejmie informuje, że przeprowadzone zostaną egzaminy poprawkowe dla kandydatów do PZŁ i kandydatów na selekcjonerów zwierzyny płowej.

Egzaminy zostaną przeprowadzone w dniach 29-31 października b.r.

• 29 października 2021 (piątek) godz. 8:00 – egzamin pisemny w postaci testu wyboru. Egzamin zostanie przeprowadzony w sali szkoleniowej Zarządu Okręgowego PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wierzejskiej 100

Osoby przystępujące do egzaminu poprawkowego powinny mieć własny długopis i maseczkę oraz zachować odpowiednią odległość od pozostałych osób piszących egzamin. Ze względu na liczbę uczestników osoby piszące egzamin prawdopodobnie zostaną podzielone na grupy w celu zachowania reguł bezpieczeństwa. O tym, w jakiej grupie Państwo zdają egzamin, zarząd okręgowy poinformuje w odrębnej korespondencji po dniu 17 października 2021 roku.

• 30 października 2021 (sobota) godz. 9:00 – egzamin ustny. Egzamin zostanie przeprowadzony w biurze zarządu okręgowego PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wierzejskiej 100 w pełnym reżimie sanitarnym.

• 31 października 2021 (niedziela) godz. 9:00 – egzamin strzelecki. Egzamin zostanie przeprowadzony na strzelnicy myśliwskiej PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wierzejskiej 100 w pełnym reżimie sanitarnym.

W celu odpowiedniego przygotowania egzaminów oraz kosztów związanych z ich przeprowadzeniem zarząd okręgowy uprzejmie informuje, że osoby, które zdecydują się na przystąpienie do egzaminu poprawkowego muszą wpłacić kwotę 100 zł (kandydaci na selekcjonerów) lub 150,00 zł (kandydaci do PZŁ) do dnia 17.10.2021 roku na konto Zarządu Okręgowego PZŁ w Piotrkowie: 98 1240 3116 1111 0000 3503 6207.
Potwierdzenie wpłaty wraz z wypełnionym wnioskiem (do pobrania poniżej) oraz skanem dowodu osobistego i legitymacji (dot. tylko kandydatów na selekcjonerów) należy przesłać e-mailem na adres: zo.piotrkowtryb@pzlow.pl

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱