Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Piotrków Trybunalski

Międzynarodowa Ocena Pracy Posokowców i Tropowców-04.06.2022 ODWOŁANA

UWAGA!!!!

Informujemy, iż z przyczyn organizacyjnych (mała ilość zgłoszeń) Międzynarodowa Ocena Pracy Posokowców i Tropowców CACIT zaplanowana na 4.06.2022 zostaje ODWOŁANA.

Wpisowe, które zostało wpłacone zostanie niezwłocznie zwrócone na konta płatników.

 

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w Międzynarodowej Ocenie Pracy Posokowców i Tropowców, która odbędzie się na terenie ZO PZŁ w Piotrkowie Tryb. w dn. 04.06.2022 (sobota).

PROGRAM:

5.30 zbiórka uczestników oraz rejestracja psów – strzelnica ZO PZŁ w Piotrkowie Tryb., ul. Wierzejska 100

6.00 odprawa

6.00-13.00 ocena pracy psów w terenie (obwód łowiecki KŁ „Leśnik” w Piotrkowie Tryb.)

13.30 ogłoszenie wyników

REGULAMIN:

  • Właściciele psów wpłacają wpisowe w wysokości:

180 zł – osoby zrzeszone w Polskim Związku Łowieckim

200 zł – osoby niezrzeszone w Polskim Związku Łowieckim

  • Organizator zastrzega sobie, że maksymalna liczba psów nie może przekroczyć 10 podczas oceny posokowców oraz 15 podczas oceny tropowców.
  • Wpisowe należy wpłacić na konto bankowe BANK PEKAO S.A. O/Piotrków Tryb. 98 1240 3116 1111 0000 3503 6207 z podaniem imienia, nazwiska i nazwy psa.
  • Za zapisanie się na konkurs, uważa się wpłatę wpisowego na podane przez organizatora konkursu konto bankowe, w terminie najpóźniej do dnia 25 maja 2022 roku lub do wyczerpania limitu miejsc oraz przesłanie zgłoszenia psa i kopii rodowodu lub metryki elektronicznie (email) zo.piotrkowtryb@pzlow.pl
  • Jeżeli uczestnik oceny uiści wpisowe, a nie zostanie umieszczony na liście startowej ze względu na wyczerpanie limitu miejsc, to wpłacona kwota zostanie zwrócona w ciągu 7 dni roboczych na konto wpłacającego.
  • O kolejności wpisania na listę startową decyduje wpływ kwoty wpisowego na konto bankowe, tj. data i godzina księgowania na koncie.
  • Uczestnicy niebędący członkami Polskiego Związku Łowieckiego przesyłają oświadczenie uczestnika imprezy, potwierdzające świadomość faktu, iż biorą udział w imprezie kynologicznej na własną odpowiedzialność.
  • Każdy uczestnik oceny pracy powinien posiadać aktualne zaświadczenie szczepienia psa przeciwko wściekliźnie. Członek PZŁ powinien posiadać aktualną legitymację członkowską (opłaconą składkę).
  • Skład sędziowski:

Jolanta Brabletz- sędzia główny

Marian Bocianowski

Wojciech Burski

Andrzej Jakubowski

Grzegorz Lietz

Ryszrad Nowicki

Zbigniew Skrzek

Udostępnij
Twitter
WhatsApp