Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Piotrków Trybunalski

Ocena prawidłowości odstrzału byków jeleni i danieli

Ocena prawidłowości odstrzału byków jeleni i danieli odbędzie się w dniu 25 marca 2024 (poniedziałek) w siedzibie Zarządu Okręgowego PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wierzejska 100.

Powołana komisja będzie pracowała w sposób następujący:

Od godz. 8.00 do godz. 10.00 dokona oceny prawidłowości odstrzału byków pozyskanych przez koła łowieckie z powiatu piotrkowskiego i bełchatowskiego.

Od godz. 10.00 do godz. 12.00 dokona oceny prawidłowości odstrzału byków pozyskanych przez koła łowieckie z powiatu tomaszowskiego i opoczyńskiego.

Od godz. 12.00 do godz. 14.00 dokona oceny prawidłowości odstrzału byków pozyskanych przez koła łowieckie z powiatu radomszczańskiego i pajęczańskiego.

Zestawienie odstrzelonych byków jeleni i danieli w sezonie łowieckim 2023/2024 należy sporządzić na aktualnym druku .Przypominamy, iż dzierżawca obwodu zobowiązany jest do wypełnienia kolumn 1 do 6.

Upoważniony przedstawiciel koła dostarczy w dniu oceny trofea (czaszka wraz z żuchwą) zaopatrzone w metryki, wraz z arkuszami oceny prawidłowości.

Przypominamy również o konieczności dostarczenia arkuszy oceny byków jeleni i danieli pozyskanych podczas polowań komercyjnych, wraz z kopią protokołu z polowania dewizowego.

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱