Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Piotrków Trybunalski

Szkolenie-SĘDZIA INSTRUKTOR STRZELECTWA MYŚLIWSKIEGO, PROWADZĄCY STRZELANIE

Zarząd Okręgowy PZŁ w Piotrkowie Tryb., w oparciu o uchwałę NRŁ nr 358/2021  z dn. 10.05.2021r.,  informuje o organizacji szkolenia  dla Sędziego i Instruktora Strzelectwa Myśliwskiego oraz Prowadzącego Strzelanie w Polskim Związku Łowieckim, które odbędzie się w dniach 22 – 24 marca 2024 r.

Szkolenie skierowane jest do osób z co najmniej 5-letnim stażem w Polskim Związku Łowieckim.

Szkolenie przeprowadzone będzie w trybie stacjonarnym:

  • 22 marca (piątek), od godz. 14.00 -część teoretyczna z  zakresu udzielania pierwszej pomocy będzie przeprowadzona  w sali szkoleniowej ZO w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wierzejska 100
  • 23 marca (sobota) oraz 24 marca (niedziela) od godz. 9.00  – część teoretyczna i praktyczna będzie przeprowadzona  na strzelnicy PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wierzejska 100.

Egzamin odbędzie się 24 marca 2024,   po zakończeniu zajęć praktycznych.

Zapisy na szkolenie przyjmujemy wyłącznie  mailowo na adres  zo.piotrkowtryb@pzlow.pl, w tytule maila  ,,IMIĘ i NAZWISKO- szkolenie strzeleckie”.  W treści maila prosimy o podanie następujących danych:

  • imię i nazwisko
  • nr leg. PZŁ
  • telefon kontaktowy.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa  dnia 18.03.2024. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Po otrzymaniu informacji zwrotnej (mailem) z ZO PZŁ w Piotrkowie Tryb. o przyjęciu na szkolenie prosimy o niezwłoczne uiszczenie opłaty za szkolenie w wysokości 650 zł na konto ZO PZŁ w Piotrkowie Tryb.: Bank PEKAO S.A. o/Piotrków Tryb. nr 98 1240 3116 1111 0000 3503 6207

Tytuł przelewu: imię i nazwisko- szkolenie strzelecki

HARMONOGRAM SZKOLENIA

UWAGA! Istnieje możliwość uzupełnienia już posiadanych uprawnień sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego o uprawnienia prowadzącego strzelanie. Zapisy przyjmowane będą po zapełnieniu listy na pełne szkolenie. Koszt szkolenia uzupełniającego: 250 zł. 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱