Ocena prawidłowości odstrzału byków jeleni i danieli

blank

Informujemy, że ocena prawidłowości odstrzału byków jeleni  i danieli odbędzie się w dniu 21. marca 2022 roku (poniedziałek) od godz. 8.00 do godz. 14.00 w siedzibie Zarządu Okręgowego PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wierzejska 100.

Komisja będzie pracowała w sposób następujący:

Od godz. 8.00 do godz. 10.00 dokona oceny prawidłowości odstrzału byków pozyskanych przez koła łowieckie z powiatu piotrkowskiego i bełchatowskiego.

Od godz. 10.00 do godz. 12.00 dokona oceny prawidłowości odstrzału byków pozyskanych przez koła łowieckie z powiatu tomaszowskiego i opoczyńskiego.

Od godz. 12.00 do godz. 14.00 dokona oceny prawidłowości odstrzału byków pozyskanych przez koła łowieckie z powiatu radomszczańskiego i pajęczańskiego.

Zarządy kół łowieckich dostarczą w dniu oceny trofea (wraz z żuchwą) pozyskane przez myśliwych krajowych, zaopatrzone w metryczki,  wraz z arkuszami oceny prawidłowości odstrzału wypełnionymi od rubryki 1 do 6 (pozostałe rubryki wypełni powołana komisja).

Zgodnie z zasadami postępowania przy ocenie prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej komisja dokonuje oceny spreparowanego trofeum łowieckiego (czaszka wraz z żuchwą) dostarczonego przez przedstawiciela dzierżawcy obwodu łowieckiego.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp