Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Piotrków Trybunalski

SZACOWANIE SZKÓD ŁOWIECKICH-SZKOLENIE

Firma Hunter Szkolenia wraz z Zarządem Okręgowym PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim organizuje szkolenie z zakresu szacowania szkód w uprawach i płodach rolnych.

Szkolenie odbędzie się w dniach 18-19 maja 2024 roku.

Miejsce szkolenia: sala Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wierzejska 100.

Zajęcia prowadzi dr hab. M. Flis, profesor uczelni – pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Organizator ze swej strony oferuje wykłady na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, zawierającymi wszystkie aktualne informacje z zakresu problematyki szkód łowieckich oraz materiały szkoleniowe w formie prezentacji multimedialnych na płycie CD dla każdego uczestnika szkolenia. Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Podczas szkolenia w ramach opłaty przewidziane są przerwy kawowe. W pierwszym dniu zajęć przewidziane są również zajęcia terenowe -prosimy o zabranie odpowiedniego obuwia.

Koszt szkolenia 500 złotych od osoby. Kwotę należy uiścić przelewem na konto ZO PZŁ w Piotrkowie Tryb. : 98 1240 3116 1111 0000 3503 6207 (w tytule przelewu: IMIĘ I NAZWISKO-SZKOLENIE SZKODY).

Możliwość wystawienia faktury zarówno dla uczestników indywidualnych jak i kół łowieckich (prosimy o informację na druku zgłoszeniowym).

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie Trybunalskim, poprzez przesłanie pisemnego zgłoszenia sygnowanego własnoręcznym podpisem, do 10 maja 2024 (piątek).

DRUK ZGŁOSZENIA

HARMONOGRAM SZKOLENIA

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱