Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

W ubezpieczeniowej optyce – nowy cykl o ubezpieczeniach w PZŁ

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podejmujemy nieco szerzej tematykę ubezpieczeń myśliwych w Polskim Związku Łowieckim. Mając na uwadze sporą objętość zagadnienia, poprosiliśmy brokerów z WDB o wypracowanie skondensowanej i praktycznej formuły przekazania najważniejszych informacji.

W odpowiedzi otrzymaliśmy propozycję dedykowanego cyklu poradnikowego: „W ubezpieczeniowej optyce”. Kluczowym elementem publikacji będą specjalnie zaprojektowane animacje, w formie tzw. „explainer video”. W kolejnych odcinkach, za pomocą prostej kreski i skondensowanych wypowiedzi, przybliżą najważniejsze informacje na temat aktualnej ochrony ubezpieczeniowej.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka. Brokerzy Monika i Karol opowiedzą o  założeniach cyklu, przedstawią dedykowane logo oraz wskażą miejsca na stronie pzlow.pl, które będziemy wspólnie odwiedzać. Będzie też zapowiedź następnego tematu.

Łącznie zaplanowaliśmy 8 odcinków, które będziemy publikować mniej więcej co sześć tygodni. Wszystkie zapowiemy na tej stronie, w Aktualnościach. Umieścimy je również na naszym kanale YouTube oraz w social mediach, na Facebooku i Instagramie.

Mamy nadzieję, że tak dobrany format pozwoli nam wszystkim skutecznie i w przystępny sposób uzupełnić wiedzę na temat ubezpieczeń PZŁ.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp